GeraiKremas pakankamai geras, bet ne tobulas. Netinka kaip makiažo pagrindas, nes susilimpa su pudra. Atrodo gana riebi, bet po kelių valandų oda jau išsausėja. Bet kaina gera.
Man patiko šis kremas.Kremą naudoju jau kelias savaites, nusprendžiau parašyti atsiliepimą po naudojimo, o ne iš karto gavusi. Kremas lengvas, malonios tekstūros, bekvapis, kas svarbu jautriems žmonėms. Jis tinkaSkaityti daugiau
GeraiKremas pakankamai geras, bet ne tobulas. Netinka kaip makiažo pagrindas, nes susilimpa su pudra. Atrodo gana riebi, bet po kelių valandų oda jau išsausėja. Bet kaina gera.