Labai kietasUžtepiau nakčiai, ryte buvo mažiau riebaus blizgesio ir 0 išbėrimų. Oda tampa lygesnė ir skaistesnė nuo pirmo naudojimo.
Naudojamas kartu su Axis-Y
Puikus kremas! Naudoju dar neilgai, bet labai patinka, kaip švyti veidas po jo ir kokia švelni veido oda būna. Tikrai rekomenduoju :) ir šiaip, esu labai patenkinta šita parduotuve, netyčia atrasta. Labai Skaityti daugiau
Man labai patinka šis kremas.Šį kremą naudoju jau keletą metų. Vis grįžtu prie jo. Didelė talpa ir prieinama kaina. Tepu jį ne tik kaklui, bet ir veidui.
rekomenduojupirmą kartą buvau pasiėmusi mažesnį kiekį, nes bijojau, kad netiks mano veido odai, bus atvirkščiai-break out'ins, bet patiko. Labai lengvos tekstūros, greit įsigeria, aš esu mišrios odos saSkaityti daugiau
Labai kietasUžtepiau nakčiai, ryte buvo mažiau riebaus blizgesio ir 0 išbėrimų. Oda tampa lygesnė ir skaistesnė nuo pirmo naudojimo.
Naudojamas kartu su Axis-Y