Neįtikėtina, tačiau jis vis dar tuščias!
Jei ką nors į jį pridėjote, prisijunkite, kad pamatytumėte savo prekes ir užbaigtumėte pirkimą.








Jūsų Šaunios Nuotraukos ir Vaizdo Įrašai










Atsiliepimai – 67
Joks nereceptinis kremas dar nesumažino mano atopinio dermatito paakių – nusipirkau jį, nes norėjau sumažinti patinimą paakių ryte, ir koks malonus siurprizas!
Kremą naudoju jau kelias savaites, nusprendžiau parašyti atsiliepimą po naudojimo, o ne iš karto gavusi. Kremas lengvas, malonios tekstūros, bekvapis, kas svarbu jautriems žmonėms. Jis tinka mano jautriai odai, naudoju jį dieninei ir naktinei priežiūrai, gerai drėkina ir gaivina. Manau, kad norint itin pastebimo efekto, pakanka naudoti kelias savaites, reikalingas ilgalaikis naudojimas. Šiuo metu esu patenkinta pirkiniu. Pirkau jį kartu su šios serijos kremu, man labai patinka šių produktų derinys priežiūroje.
Labai gerai. Palieka mano akių kontūrą minkštą ir gerai sudrėkintą.
Šį paakių kremą užsisakiau pirmą kartą ir turiu pasakyti, kad jis man labai patinka! 🫶🏻 Labai geras, drėkina, nedirgina akių (neperša), gerai tepasi ir greitai įsigeria. Po kelių dienų paakių sritis pradeda atrodyti gaivesnė ir labiau sudrėkinta. Akys neatrodo pavargusios, o puiku tai, kad nereikia daug kremo, jei tik gerai jį tepate. Kainos ir kokybės santykis puikus. Šiltos rekomendacijos šiam produktui! 💯
Labai geras kremas, mano partneris irgi mėgsta jį naudoti. Užtenka nedidelio kiekio, tad tūbelės užtenka ilgam. Kvapas labai malonus, bet man nelabai įkyrus.
Puikus drėkinamasis kremas akių kontūrui, vienas iš nedaugelio, kuris nedegina ir neerzina jautrių akių.
Šis paakių kremas labai lengvai įsigeria ir yra lengvos, neriebios konsistencijos. Rekomenduoju tepti mažesnį kiekį, nes net ir nedidelio kiekio šiuo atveju pakanka pakankamam drėkinimui. Kremas netrupa ir nedirgina net jautrios odos. Jis turi labai švelnų ir malonų kvapą.
Gera kokybė, rekomenduoju
Šį kremą naudoju jau antrą kartą. Jis puikiai tinka apatiniams ir viršutiniams vokams. Mano oda aplink akis gana sausa ir esu juo labai patenkinta. Labai rekomenduoju.
Man patinka šio paakių kremo kvapas. Jis lengvos, gaivios tekstūros, lepina paakių odą. Jis nedirgina ir neapsunkina odos, lengvai įsigeria.
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.