Labai kietasUžtepiau nakčiai, ryte buvo mažiau riebaus blizgesio ir 0 išbėrimų. Oda tampa lygesnė ir skaistesnė nuo pirmo naudojimo.
Naudojamas kartu su Axis-Y
Mėlynojo molio kaukėTegu ja plonu sluoksniu. Greitai išdžiūsta. Nuplaunu šiltu vandeniu ir džiaugiuosi švaria veido oda. Puikiai išvalo visas veido poras. Rezultatas džiugina.
Puiku riebiai odaiTuriu riebią dehidratuotą odą todėl ieškojau lengvo bei drėkinančio kremo. Šis kremas yra gelio konsistencijos, greitai susigeria, neapsunkina odos, palieka odai blizgančią išvaizdą, pasilieSkaityti daugiau
Labai kietasUžtepiau nakčiai, ryte buvo mažiau riebaus blizgesio ir 0 išbėrimų. Oda tampa lygesnė ir skaistesnė nuo pirmo naudojimo.
Naudojamas kartu su Axis-Y