Labai kietasUžtepiau nakčiai, ryte buvo mažiau riebaus blizgesio ir 0 išbėrimų. Oda tampa lygesnė ir skaistesnė nuo pirmo naudojimo.
Naudojamas kartu su Axis-Y
PrausiklisTikrai švelnus, mano oda jautri, daug kas traukia ar griaužia, tačiau šis prausiklis tikrai nesausina, valo gerai, neriebakina, netempia, bet ir nepridrėkina, norisi ant viršaus serumo ir krSkaityti daugiau
Labai kietasUžtepiau nakčiai, ryte buvo mažiau riebaus blizgesio ir 0 išbėrimų. Oda tampa lygesnė ir skaistesnė nuo pirmo naudojimo.
Naudojamas kartu su Axis-Y