Puiku!Šis kremas išties nuostabus! Jis lengvas, bekvapis, tačiau labai gerai drėkina. Pradėjus jį naudoti, jaučiu didelį skirtumą odos stangrume ir drėgmėje – dienos pabaigoje oda visiškai neišsauSkaityti daugiau
Puiku riebiai odaiTuriu riebią dehidratuotą odą todėl ieškojau lengvo bei drėkinančio kremo. Šis kremas yra gelio konsistencijos, greitai susigeria, neapsunkina odos, palieka odai blizgančią išvaizdą, pasilieSkaityti daugiau
Puiku!Šis kremas išties nuostabus! Jis lengvas, bekvapis, tačiau labai gerai drėkina. Pradėjus jį naudoti, jaučiu didelį skirtumą odos stangrume ir drėgmėje – dienos pabaigoje oda visiškai neišsauSkaityti daugiau
Puiku riebiai odaiTuriu riebią dehidratuotą odą todėl ieškojau lengvo bei drėkinančio kremo. Šis kremas yra gelio konsistencijos, greitai susigeria, neapsunkina odos, palieka odai blizgančią išvaizdą, pasilieSkaityti daugiau
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.