Geras produktasNaudoju jau porą mėnesių. Lengvai tepamas, skaidrus, drėkinantis produktas. Žiemai norėtųsi intensyvesnio drėkinimo, bet šiltuoju metų laiku turėtų tikti puikiai. Mano odos tipas mišrus, žieSkaityti daugiau
Neblogas :)Naudojau šį produktą nuo spalio mėnesio. Oda priprato lengvai, nėra agresyvus - nedirgino, neiššaukė nemalonių pojūčių. Didelio pokyčio veido odai nepajutau, bet, galimai, per trumpai naudojSkaityti daugiau
Geras produktasNaudoju jau porą mėnesių. Lengvai tepamas, skaidrus, drėkinantis produktas. Žiemai norėtųsi intensyvesnio drėkinimo, bet šiltuoju metų laiku turėtų tikti puikiai. Mano odos tipas mišrus, žieSkaityti daugiau
Neblogas :)Naudojau šį produktą nuo spalio mėnesio. Oda priprato lengvai, nėra agresyvus - nedirgino, neiššaukė nemalonių pojūčių. Didelio pokyčio veido odai nepajutau, bet, galimai, per trumpai naudojSkaityti daugiau
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.