Neįtikėtina, tačiau jis vis dar tuščias!
Jei ką nors į jį pridėjote, prisijunkite, kad pamatytumėte savo prekes ir užbaigtumėte pirkimą.


Jūsų Šaunios Nuotraukos ir Vaizdo Įrašai










Atsiliepimai – 45
Prausiklis, kuris prausia veidą lyg smuikas – taip apibūdinčiau šį valiklį. Tačiau nepaisant to, kad jis gerai valo odą, jis ją labai sausina, todėl panaikinu įvertinimą. Noriu patikslinti, kad mano oda mišri ir nejautri. Jį naudojo mano mama, ir jos oda po prausimosi taip pat jautėsi labai tempianti.
Esu labai patenkinta šiuo produktu, užtenka tikrai mažo kiekio ir oda po valymo atrodo gaivi, bet neišsausėjusi. Produktas turi subtilų malonų kvapą, bet jis nėra per stiprus. Mano oda labai jautri įvairiems produktams, bet šis pranoko lūkesčius!
Esu maloniai nustebinta, gerai putoja ir po pirmo naudojimo matyti, kad oda švari, skaistesnė, poros ant nosies ir kaktos mažiau užsikemša. Vienintelis nusiskundimas – sunku nuplauti šaltu vandeniu. Pirmas įspūdis 5*, mano oda problemiška ir jautri 35+, tad pažiūrėsime, ar reguliariai naudojant nebus per daug sausinanti.
Super valomosios putos, užtenka nedidelio kiekio, veidas jaučiasi gaivus ir švarus, poros pamažu mažėja, esu tikra „Missha“ gerbėja.
Švelnus odos valiklis su maloniu arbatmedžio kvapu, gerai pašalina makiažą, ilgai išlieka – naudoju jau 3 mėnesius (kiekvieną vakarą + šepetėliams valyti) ir dar liko pusė, gerai putoja. Po valymo oda švari ir gaivi + sutraukia poras. Esu tikrai patenkinta produktu.
Sunaudojęs beveik visą pakuotę, žinau vieną dalyką – PRIVALOTE TURĖTI. Turiu jautrią odą, kuriai reikia daug drėgmės. Po šio produkto naudojimo nejaučiu jokio tempimo. Oda lengva, maloni liesti.
Fantastiška!
Dėl šios putos neturiu kuo skųstis, išskyrus kvapą. Ar tai žolelių rūšis, bet su žolelių plovikliu? Negaliu paaiškinti, bet man kvapas nemalonus. Putos gerai nusiplauna ir nėra labai švelnios, bet man tai patinka, nes turiu odą su riebalų pertekliumi, tad tai yra pliusas. Naudoju kiekvieną dieną ir baigsiu pakuotę, bet dėl kvapo daugiau nepirksiu.
Šiuos putėsius pirkau dėl kainos:kiekybės santykio ir labai gerų atsiliepimų, kuriuose žmonės rašė, kad nedžiovina. Asmeniškai aš turiu mišrią odą, todėl, viena vertus, tikriausiai esu kaltas, kad išbandžiau, kai sakoma, kad tai labiau skirta riebiai odai, bet tai tikrai išsausino odą ir suardo odos barjerą (odą pradėjo perštėti reaguodama į kitus produktus, prie kurių mano oda buvo pripratusi). Atsižvelgdamas į savo patirtį, turėčiau jai skirti vieną žvaigždutę, bet pridedu antrą, nes galiu pripažinti savo kaltę, žinodamas, kad turiu ne tik riebią odą.
Geriausia, tai viskas, ką naudoju. Nesausina, gražiai nuvalo ir makiažą
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.