Neįtikėtina, tačiau jis vis dar tuščias!
Jei ką nors į jį pridėjote, prisijunkite, kad pamatytumėte savo prekes ir užbaigtumėte pirkimą.




Jūsų Šaunios Nuotraukos ir Vaizdo Įrašai










Atsiliepimai – 12
Jis netinka mišriai/riebiai odai, naudojau ilgiau, kad tikrai išbandyčiau. Nusiprausus oda liko tarsi padengta plėvele, o poros visiškai neišsivalė, jaučiausi nepakankamai prausiantis, o ant veido liko matyti negyvos odos dalelės. Šis gelis labiau tiks kitokiam odos tipui. Prieš tai naudojau „Haruharu Wonder“ valomąjį gelį, kuriuo buvau labai patenkinta, o šiuo metu perėjau prie „MA:NYO Bifida Complex“ gelio, kuris taip pat labai geras, sakyčiau, net geresnis už „Haruharu“.
Malonus, nedirgina, nedirgina, gerai putoja, rekomenduoju moterims nuo 40 metų 😁
100% netinka sausai odai. Valiklis kvepia kaip įprastas pigiausias kietas muilas ir elgiasi lygiai taip pat. Veikia gana agresyviai – dirgina, gerokai sausina odą, sukelia tempimo jausmą. Po naudojimo smulkios veido raukšlės tapo dar labiau matomos. Sausai ir jautriai odai tikrai nerekomenduoju.
Rašiklį naudoju apie metus. Esu ja labai patenkinta. Reikia naudoti tik labai nedidelį kiekį, įpylus vandens susidaro smulkios putos, kurios gražiai nuvalo odą. Jis niekaip nesausina ir nedirgina odos. Spuogų problemos palaipsniui išnyko. Esu labai patenkinta šiuo prekės ženklu ir tikrai rekomenduoju visiems, turintiems probleminę odą.
Puiki priemonė, nedirgina ir gražiai valo. Putos, lengvos konsistencijos. Oda švelni ir netempta.
Nuostabus produktas! Labai efektyvus. Maloni konsistencija ir puikiai putoja. Po valymo oda tampa maloniai lygi ir švelni. Rekomenduoju!
Puikios valomosios putos, gerai valo odą jos nesausindamas. Ekonomiškas vartojimas, užtenka nedidelio kiekio visam veidui nuvalyti. Naudoju po valomojo balzamo.
labai gražios koncentruotos putos, tikrai nedaug reikia! labai malonus ant odos - slysta, po jo oda jaučiasi gerai, spuogeliai išnyksta ir ji labai švytinti ir tokia švari, toks poveikis matomas iškart po pirmo naudojimo
Puiku! Valymas šiuo kremu yra džiaugsmas. Po jo oda gražiai švelni. Tikrai rekomenduoju ir pirksiu dar ne kartą!
Man tai labiau lengvas kreminis prausiklis odai, bet labai švelnus ir tuo pačiu drėkinantis, oda maloni po prausimosi ir labai lygi liesti, mano amžius 50+
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.