Puikus kremas! Naudoju dar neilgai, bet labai patinka, kaip švyti veidas po jo ir kokia švelni veido oda būna. Tikrai rekomenduoju :) ir šiaip, esu labai patenkinta šita parduotuve, netyčia atrasta. Labai Skaityti daugiau
Puikus nuo saulės kremasTuriu sausą, jautrią odą ir šitas pirmą kart pabandytas jau tapo favoritu! Labai gerai sudrėkina odą, neturi kvapo ir, kas man visad būna sunku rasti, gerai veikia su makiažu, nes dažnai būnSkaityti daugiau
kremaspradžioje buvo skeptiškai žiūrima, dėl įvairiapusių atsiliepimų, bet nusprendžiau išbandyt pati, labai malonios konsistencijos kremas, naudojau prieš tai ,,torriden dive in soothing cream", Skaityti daugiau
kremasnerealus!! lengvas, neriebus, po pirmų dienų oda matosi pamaitinta ir minkštesnė, naudoju kartu su šios serijos serumu, puikus derinys, labai rekomenduoju!