Man patiko šis kremas.Kremą naudoju jau kelias savaites, nusprendžiau parašyti atsiliepimą po naudojimo, o ne iš karto gavusi. Kremas lengvas, malonios tekstūros, bekvapis, kas svarbu jautriems žmonėms. Jis tinkaSkaityti daugiau
Spf, kurį pastoviai naudojuŠis spf yra viena iš mano mėgstamiausių veido priežiūros priemonių. Priemonė labai lengvai ir greitai užtepama. Po jo spanaudojimo nelieka jokių baltų žymių ar lipnumo. Patogu naudoti kelionSkaityti daugiau
Gera kaukėMaloniai drėkina ir minkština odą, suteikė man patinkantį glow efektą, oda jautėsi ir atrodė gerai, nors man labai retai tinka medžiaginės kaukės, todėl šią įsigysiu dar!