Neįtikėtina, tačiau jis vis dar tuščias!
Jei ką nors į jį pridėjote, prisijunkite, kad pamatytumėte savo prekes ir užbaigtumėte pirkimą.

Jūsų Šaunios Nuotraukos ir Vaizdo Įrašai










Atsiliepimai – 11
Rekomenduoju. Lengvas, maloniai kvepia ir greitai įsigeria. Sumažėja poros ir inkštirai. Reikia tik labai nedaug.
Puikus kremas. Naudoju jį kiekvieną rytą, malonios tekstūros, nėra riebus ar per lengvas. Toks idealus rytinis kremas. Netrupa po SPF. Ir svarbiausia, jis veikia!! Po vaistų vartojimo turėjau problemų su spuogais, o reguliariai naudojant kartu su salicilo rūgštimi, mano oda yra absoliučiai nuostabi. Rekomenduoju!!
Esu labai patenkinta šiuo kremu!!! Turiu riebią odą. Šis kremas yra lengvos konsistencijos, greitai įsigeria ir turi nuostabią spalvą!!! Rekomenduoju!!!
Kremas yra puikios tekstūros, neriebus. Malonus kvapas. Palieka odą švelnią ir giliai drėkina. Rekomendacijos
Jau po pirmo naudojimo pastebimai pagerėja. Kvapas labai subtilus, malonus. Odai 50+ nuostabus rezultatas. Nešiosiu dar kartą savo „arsenale“. Labai rekomenduoju.
Puikus produktas! Oda tampa minkšta, tanki ir švelni liesti. Nelipnus ir neapsunkęs, nepalieka riebumo pojūčio, man tinka su daugeliu serumų. Ir nuostabiai kvepia! 😍
Nuostabiai lengvas kremas su subtiliu kvapu ir geru poras valančiu bei skaistinančiu poveikiu. Po kelių mėnesių mano tamsios dėmės dabar yra akivaizdžiai šviesesnės ir šviesesnės.
Kremas neįtikėtinas! Tirštos, bet lengvos tekstūros, kvepiančios brangiais kvepalais, ir oda tampa švelni kaip aksomas! Rekomenduoju!
Labai lengvas, gerai įsigeria, nereikia daug naudoti, kvapas labai malonus
Kremas idealiai tinka riebiai odai, yra lengvas, nepalieka riebaus pojūčio. Man taip pat patinka, kai naudoju daugiau kosmetikos rūšių, tik reikia būti atsargiems ir netepti per daug, antraip gerai įsigeria. Maloniai kvepia.
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.