Man labai patiko.Kremas man labai patiko, labai lengva ir maloni tekstūra, nepaliekanti lipnaus sluoksnio ant odos. Prieš tai naudojau kitą „Selimax“ kremą, bet šis kremas – meilė nuo pirmo naudojimo.
WonderNusipirkau pasinandyti, pabandžiau naudoti mėnesį ir labai patiko! Turėjau nemažą bėrimą ant veido, kurio niekaip negalėjau panaikinti. Tai šiuo rinkiniu visiškai susitvarkiau odą per mėnesįSkaityti daugiau