Puikiai tinka jautriai odaiUžsisakau jau antrą kartą! Jis puikiai tinka mano jautriai odai ir nesukelia dirginimo. Jis labai lengvas, puikiai drėkina ir šiek tiek pašviesina paakių sritį.
Man patiko šis kremas.Kremą naudoju jau kelias savaites, nusprendžiau parašyti atsiliepimą po naudojimo, o ne iš karto gavusi. Kremas lengvas, malonios tekstūros, bekvapis, kas svarbu jautriems žmonėms. Jis tinkaSkaityti daugiau
Puikiai tinka jautriai odaiUžsisakau jau antrą kartą! Jis puikiai tinka mano jautriai odai ir nesukelia dirginimo. Jis labai lengvas, puikiai drėkina ir šiek tiek pašviesina paakių sritį.
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.