добреКрем досить хороший, але не ідеальний. Не підходить як основа під макіяж, оскільки злипається з пудрою. Начебто досить жирний, але через кілька годин шкіра вже суха. Але ціна хороша.
Дуже люблю цей крем Я користуюсь цим кремом вже декілька років. Постійно повертаюсь до нього. Великий формат та доступна ціна. Використовую його не тільки на шиї тай на обличчі.
Один з найкращих інструментівЦе один з найкращих засобів для догляду за обличчям, які я пробувала. Так само, як тіло страждає від спраги, після використання цього засобу розумієш, що означає «зволожена» шкіра.
добреКрем досить хороший, але не ідеальний. Не підходить як основа під макіяж, оскільки злипається з пудрою. Начебто досить жирний, але через кілька годин шкіра вже суха. Але ціна хороша.