Кращих коли-небудь :)Перший раз я отримала продукт в подарунок і з тих пір більше не купувала крем. Здається, я вже купив 6 упаковок. Вистачає надовго - думаю, одного флакона вистачить приблизно на 4 місяці. НіщЧитати далі
ДеймаУ мене суха шкіра, і він мені ідеально підійшов. Я використовувала цю лінійку та есенцію разом. Гарне поєднання. Моя шкіра зволожена та пружна вже після першого використання.
Дуже люблю цей крем Я користуюсь цим кремом вже декілька років. Постійно повертаюсь до нього. Великий формат та доступна ціна. Використовую його не тільки на шиї тай на обличчі.
відкриття рокуДуже гарний крем, легка текстура, приємний м'який аромат, освіжає та заспокоює шкіру обличчя. Рекомендую спробувати тим, у кого розацеа на обличчі.
Чудовий крем для шкірного бар'єруЯ б порівняла його з кремом Illyoon ato. Він добре утримує вологу в шкірі, хоч і важкий, не залишає жирного сліду, шкіра після нього зволожена та м’яка. Він ідеально підходить для «фіксації»Читати далі
Кращих коли-небудь :)Перший раз я отримала продукт в подарунок і з тих пір більше не купувала крем. Здається, я вже купив 6 упаковок. Вистачає надовго - думаю, одного флакона вистачить приблизно на 4 місяці. НіщЧитати далі
ДеймаУ мене суха шкіра, і він мені ідеально підійшов. Я використовувала цю лінійку та есенцію разом. Гарне поєднання. Моя шкіра зволожена та пружна вже після першого використання.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу