добреКрем досить хороший, але не ідеальний. Не підходить як основа під макіяж, оскільки злипається з пудрою. Начебто досить жирний, але через кілька годин шкіра вже суха. Але ціна хороша.
кремСпочатку я була скептично налаштована через неоднозначні відгуки, але вирішила спробувати сама. Крем має дуже приємну консистенцію. Раніше я користувалася "torriden dive in zaspassive cream"Читати далі
Вражений🤩У мене дуже суха та чутлива шкіра, і цей крем мені чудово підходить. Він дуже легкий, але дуже зволожує, моя шкіра відчувається заспокійливою та свіжою.
Крем для обличчя Ануа 3+Мені дуже сподобався цей крем. Він дуже підходить для моєї сухої шкіри, не залишає відчуття липкості. Зволожує чудово. Мені дуже підходить!
Чудово підходить для жирної шкіриУ мене жирна зневоднена шкіра, тому я шукала легкий та зволожуючий крем. Цей крем має гелеву консистенцію, швидко вбирається, не обтяжує шкіру, залишає її блискучою, залишається досить липкоЧитати далі
Чудово!Цей крем справді чудовий! Він легкий, без запаху, але дуже зволожуючий. Відколи я почала ним користуватися, я відчуваю значну різницю в пружності та зволоженні своєї шкіри – зрештою, моя шкіЧитати далі
добреКрем досить хороший, але не ідеальний. Не підходить як основа під макіяж, оскільки злипається з пудрою. Начебто досить жирний, але через кілька годин шкіра вже суха. Але ціна хороша.