дуже сподобалось крем дуже сподобався, дуже легка та приємна текстура, яка не залишає на шкірі липкого шару. до цього користувалась іншим кремом від селімакс, але цей крем любов з першого використання
Чудовий крем!Я користуюся ним не так давно, але мені дуже подобається, як моє обличчя сяє після використання і яка м'яка моя шкіра. Однозначно рекомендую :) і взагалі, я дуже задоволена цим магазином, виЧитати далі
дуже сподобалось крем дуже сподобався, дуже легка та приємна текстура, яка не залишає на шкірі липкого шару. до цього користувалась іншим кремом від селімакс, але цей крем любов з першого використання