ДобреЯ майже закінчила і додала новий до кошика :) просто крем, який виконує свою функцію, зволожує, не липкий і не має неприємного запаху, не закупорює пори
ДобреМені дуже сподобався! Ідеально підходить для старшої шкіри, сподобався запах, дуже приємна текстура, справді відрізняється від інших кремів. Моє обличчя зволожене. Я б сказала, що він підходЧитати далі
ДобреЯ майже закінчила і додала новий до кошика :) просто крем, який виконує свою функцію, зволожує, не липкий і не має неприємного запаху, не закупорює пори
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу