Дуже класнаНаносила на ніч, на ранок менше жирного блиску та 0 висипань. Шкіра рівніша і світліша з першого застосування.
Використовувала у комплекті з Axis-Y
Чудовий крем!Я користуюся ним не так давно, але мені дуже подобається, як моє обличчя сяє після використання і яка м'яка моя шкіра. Однозначно рекомендую :) і взагалі, я дуже задоволена цим магазином, виЧитати далі
Дуже люблю цей крем Я користуюсь цим кремом вже декілька років. Постійно повертаюсь до нього. Великий формат та доступна ціна. Використовую його не тільки на шиї тай на обличчі.
Варто кожного євроЯ використовувала цю дивовижну маску перед сном, а вранці прокинулася з відчуттям, ніби народилася заново, моя шкіра була неймовірною та блискучою.
Я рекомендуюСпочатку я взяла меншу кількість, бо боялася, що він не підійде моїй шкірі, буде навпаки - висипання, але мені сподобався. Дуже легка текстура, швидко вбирається, у мене комбінована шкіра, аЧитати далі
Дуже класнаНаносила на ніч, на ранок менше жирного блиску та 0 висипань. Шкіра рівніша і світліша з першого застосування.
Використовувала у комплекті з Axis-Y