добреКрем досить хороший, але не ідеальний. Не підходить як основа під макіяж, оскільки злипається з пудрою. Начебто досить жирний, але через кілька годин шкіра вже суха. Але ціна хороша.
Мені сподобався цей кремКористуюсь кремом вже кілька тижнів, вирішила написати відгук після користування, а не одразу після отримання. Крем легкий, приємної текстури, без запаху, що важливо для чутливих людей. ПідіЧитати далі
добреКрем досить хороший, але не ідеальний. Не підходить як основа під макіяж, оскільки злипається з пудрою. Начебто досить жирний, але через кілька годин шкіра вже суха. Але ціна хороша.