Дуже хороший кремОдин з моїх улюблених. Я вже використовую четверту пляшечку і повертаюся до неї після того, як спробувала інші. Ідеально підходить для денного використання, не надто жирний, але й не надто рЧитати далі
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐Це сироватка з чудовим складом, яка добре поєднується з усіма продуктами, будь то ретинол, пробіотична сироватка, азелаїнова кислота тощо. Я використовую її вранці та ввечері. Моя шкіра жирнЧитати далі
Дуже хороший кремОдин з моїх улюблених. Я вже використовую четверту пляшечку і повертаюся до неї після того, як спробувала інші. Ідеально підходить для денного використання, не надто жирний, але й не надто рЧитати далі