Neįtikėtina, tačiau jis vis dar tuščias!
Jei ką nors į jį pridėjote, prisijunkite, kad pamatytumėte savo prekes ir užbaigtumėte pirkimą.




Jūsų Šaunios Nuotraukos ir Vaizdo Įrašai










Atsiliepimai – 12
Kaukė su „vau“ efektu. Jau seniai neturėjau tokios geros molio kaukės. Turiu riebią ir jautrią odą. Kaukė nesukelia jokių alergijų ir nesausina veido. Ji turi subtilų kvapą. Ją lengva tepti. Naudojimo metu nėra jokio nemalonaus pojūčio. Lengvai nusiplauna. Po naudojimo poros pastebimai sumažėja, o oda lygesnė! Tikrai rekomenduoju šią kaukę!
Tai jau penktas mano užsakymas, esu be galo įsimylėjusi visus produktus, o šį kartą gavau daug mėginukų ir dovanų būtiną vandens filtrą!!! Prie molio ir kiečio kaukės taip pat pridedamas mažas šaukštelis, kuris pravers ją tepant 💚
Kaukė pateisino ar net pranoko mano lūkesčius. Ji nuostabiai sutraukė poras ir išvalė odą, suvienodino odos atspalvį, bet jos nesausino. Užtruko 10 minučių ir nesausino kaip kitos molio kaukės, todėl maloniai nusiplovė. Pakuotėje taip pat yra mentelė kaukei užtepti, kuri apsaugo nuo užteršimo, ką aš vertinu.
Man labai patinka!! Puikiai susitvarkė su mano išsiplėtusiomis poromis, naudoju jau apie 3 mėnesius, kaukę darausi kartą per savaitę 👌 Tepu ploną sluoksnį.
Man labai patinka žaliojo molio kaukės, ir ši pateisino mano lūkesčius. Jis puikiai reguliuoja riebalų išsiskyrimą, tuo pačiu drėkina ir valo.
Labai gera raminanti / sausinanti kaukė, kai oda sudirgusi. Jau po pirmo bandymo oda atrodo ir jaučiasi ramesnė ir gaivesnė.
Nusipirkau tokio tipo kaukę, nes ant kaktos dažnai atsiranda gilių spuogų. Be to, mano oda labai blizga, kai riebėja, o tai mane vargina. Maniau, kad išvengsiu užsikimšusių porų. Aprašyme buvo nurodytas dosnus kiekis, todėl tepiau ant odos ir nesigailėjau. Tačiau mano odai tai nepadėjo, per daug „sausino“. Kitą kartą tepiau tik labai plonai, to man užteko. Naudoju du kartus per savaitę, tad padeda gydyti riebumą. Rekomenduoju pirmą kartą naudojant atkreipti dėmesį į kiekį, nes daugiau nebūtinai yra geriau.
Puiki gelio tekstūra. Jis turi žolelių aromatą. Lengvai pasiskirsto ir po džiovinimo netampina odos. Jis puikiai susidoroja su savo užduotimis: valo, pašalina riebalų perteklių ir ramina odą.
Tikrai rekomenduoju. Kaukę tepu paauglei – oda išsivalo, bet nesudirginta. Reguliariai naudojant, visi trūkumai gražiai išnyksta.
Kaukė gerai valo odą ir šalina riebalus, tačiau nesausina odos. Visų pirma mane domino jo sudėtis ir tai, kad jis yra be kvepalų. Prie kaukės pridedama nedidelė mentele kaukei semti.
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.