Neįtikėtina, tačiau jis vis dar tuščias!
Jei ką nors į jį pridėjote, prisijunkite, kad pamatytumėte savo prekes ir užbaigtumėte pirkimą.







Jūsų Šaunios Nuotraukos ir Vaizdo Įrašai










Atsiliepimai – 27
Pradėkime nuo to, kad jei dar nesate susidūrę su „burbuline“ kauke ant veido, ŠIS jausmas gali būti gana netikėtas 😅 Kaukė gerai atlieka savo darbą, nesukelia jokios alergijos, oda švelni, švari, bet ne per sausa, o tai man labai svarbu.
Ši kaukė labai gera; ji giliai valo ir sumažina porų matomumą. Vienintelis trūkumas yra tas, kad ją sunku nuplauti.
Man ši kaukė labai patiko; po jos oda tapo gaivi ir lygi. Vienintelis tikras trūkumas buvo jos nuplovimas – jaučiausi taip, lyg tektų kelis kartus nuvalyti veidą rankšluosčiu, kad pašalinčiau visas likučius, o tai gali dirginti, jei sergu egzema.
Man patinka užsisakyti kosmetiką iš „Ksisters“, nes visada gali tikėtis malonių staigmenų – prie užsakymo dažnai pridedami puikūs mėginukai ar mažos dovanėlės. Tai taip pat leidžia man išbandyti naujus produktus. Taip pat esu tikra, kad viskas yra originalu ir geros kokybės. Kalbant apie šią kaukę – esu sužavėta! Po jos naudojimo mano oda jaučiasi neįtikėtinai lygi, minkšta ir gaivi. Jaučiuosi taip, lyg mano veidas būtų kruopščiai išvalytas, o veido oda atrodo sveikesnė ir spindinti. Po naudojimo mano oda tokia lygi, lyg kūdikio oda. Rekomenduoju!
Nusipirkau kaukę nuo užsikimšusių porų ir inkštirų. Nors turiu pasakyti, kad ji išvalė mano odą, nuo inkštirų ji nelabai padėjo. Tai nėra bloga kaukė, nesigailiu ją išbandžiusi, bet tikriausiai daugiau jos nepirksiu. Tačiau, jei turite riebią odą ir norite ją tinkamai nuvalyti kartą ar du per savaitę, būtinai išbandykite.
Įdomu, koks jis bus, išbandysiu už tokią kainą. Parsivežiau kaukę namo ir aš jos užsisakiau. Užtepiau ją ant veido, labai vertinu mentele užtepimui. Po kurio laiko ji pradėjo keisti spalvą ir burbuliuoti. Tiesa, nuplauti ją gana smagu, nes ji gana gerai prilimpa prie veido, tad nuplauti buvo šiek tiek baugu, bet efektas buvo subalansuotas. Nosis išvalyta, poros sutrauktos, švari, oda stangresnė, jokio riebumo. Buvau labai maloniai nustebinta. Nejaučiate ir negirdite jokio burbuliavimo, iš tikrųjų nežinau, ar jį turiu, bet pridėjau ją šiek tiek arčiau akių ir jai burbuliuojant, ji prilipo prie blakstienų. Bet tai nekeičia fakto, kad ši kaukė yra tikrai gera.
Naudoju kelis kartus per savaitę. Anksčiau naudojau panašias lakštines kaukes iš vaistinės, bet ši yra veiksmingesnė. Ji veikia greitai, atlieka savo darbą, rekomenduoju.
Super valomoji kaukė, oda tuo pačiu metu valoma ir drėkinama. Aš rekomenduoju
Puiki kaukė 😇😍 Kaukę išbandžiau seniai, bet visai pamiršau. Labai gražus produktas. Oda po kaukės – susidarė įspūdis, kad ji gerai išsivalo, lygi, sumažėjo inkštirų. Oda švytinti ir sveikesnė. Vienintelis mažas šios kaukės minusas, kad ją sunku nuplauti, turiu specialiai įlipti į vonią, kad nusiprausčiau, bet tai nelabai vargina 😅
Kaukė mane tikrai nustebino teigiamai. Po naudojimo oda buvo sudrėkinta, lygi ir akivaizdžiai labiau spindinti. Man patinka, kai produktas nepalieka sunkaus, riebaus sluoksnio, o ši kaukė puikiai nusiplauna ir nedirgina odos. Tikrai dar pasieksiu! :)
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.