Neįtikėtina, tačiau jis vis dar tuščias!
Jei ką nors į jį pridėjote, prisijunkite, kad pamatytumėte savo prekes ir užbaigtumėte pirkimą.




Jūsų Šaunios Nuotraukos ir Vaizdo Įrašai










Atsiliepimai – 27
Kremas lengvas, gerai įsigeria, malonaus švelnaus kvapo ir labiau gelio konsistencijos. Palyginti su kitais mano naudotais kremais, jis mažiau drėkina, todėl tepu jį ryte, o vakare – ką nors labiau drėkinančio. Vasarai jis tinka, bet, mano nuomone, ne labai sausai odai. Pirkčiau dar kartą.
Gerai, su tomis kapsulėmis viduje, prašmatni forma, bet šiek tiek vandeninga ir nepasakyčiau, kad gerai drėkina ar ramina mano odą. Labai vidutiniška.
Nuostabus kremas, tobula tekstūra...
Naudoju nakčiai. Gerai įtrynus, tinka ir riebiai odai. Nuostabiai kvepia. Tikrai pabaigsiu, bet daugiau neužsisakysiu, nematau jokio stebuklo.
Esu labai patenkinta, tikrai užsisakysiu dar
Jau turėjau tokį, bet jis buvo drėkinantis. Šį kartą pasirinkau senėjimą stabdantį kremą. Kremas labai malonus, lengvai tepasi ir įsigeria. Papildomas privalumas – jis gražiai atrodo.
Kelis kartus perpirkau, man labai patinka. Gerai drėkina ir maloniai kvepia.
Šią apžvalgą pridedu tik po naudojimo. Turiu mišraus tipo odą, o mano T zona gana riebi. Naudodama šį kremą, mano oda yra sudrėkinta ir švelnesnė, kaktos raukšlės yra daug mažesnės ir nebematomos plika akimi akių ir lūpų srityje. Tikrai ir toliau užsisakysiu šį kremą ❤️
Maloni tekstūra, jaučiama, kaip jis ramina ir maitina odą. Aš naudoju jį kaip naktinį kremą, ir asmeniškai jis palieka tokį lipnų pojūtį ant mano odos. Be to, mano T zona ryte po naudojimo būna gana riebi. Bet šiaip puiku.
Kremas maloniai kvepia ir yra labai malonus veidui. Naudoju jį jau kurį laiką ir manau, kad jo užteks tikrai ilgam, tereikia užtepti labai nedidelį kiekį ir viskas!
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.