Neįtikėtina, tačiau jis vis dar tuščias!
Jei ką nors į jį pridėjote, prisijunkite, kad pamatytumėte savo prekes ir užbaigtumėte pirkimą.


Jūsų Šaunios Nuotraukos ir Vaizdo Įrašai










Atsiliepimai – 17
Šį kremą pirkau pirmą kartą ir man jis labai patiko! (Pridėta visiškai panaudoto indelio nuotrauka tai įrodo 😁). Jis turi nuostabią sudėtį, malonią, ne skystą, bet ir ne tirštą kreminę struktūrą, malonų, neįkyrų, beveik nejaučiamą aromatą, o svarbiausia – jis tikrai kokybiškai prižiūri ir drėkina odą, be per didelio lipnumo. Turiu mišrios odos ir naudojau jį ~4 mėnesius nuo lapkričio iki kovo imtinai. Planuoju jį vėl pirkti rudenį (vasarai išbandysiu kitą lengvesnį kremą), taip pat padovanoti mamai. Vienintelis trūkumas yra kaina. Tačiau aukštos kokybės kremai visada kainuoja brangiau. Rekomenduoju.
Puikus pasirinkimas visiems, ieškantiems patikimo kremo, kuris atkurtų odos barjerą, nuramintų ir ilgai drėkintų odą be nereikalingo dirginimo.
Puikus kremas, jis turi tokią ypatingą želatininę kreminę konsistenciją, ramina odą ir gerai įsigeria. Mano oda yra atsparesnė.
Jis nuostabiai drėkina, ramina paraudimą ir dėl vario peptidų pagreitina gijimą. Puikiai tinka šiai žiemai ir veiksmingai regeneracijai.
👍
Jau tris kartus pirkau, mano oda labai riebi, bet jis puikiai tinka, labai lengvas, neapsunkina odos ir nepalieka plėvelės po užtepimo.
Naudoju jį jau daugiau nei metus, užsisakiau daug kartų. Geriausias kremas, kokį tik esu naudojusi.
Aš rekomenduoju
Man labai patinka tekstūra – ji labai švelni, panaši į jogurto kremą. Oda jaučiasi sudrėkinta ir nuraminta jau po pirmo panaudojimo. Puikus poveikis po naudojimo vakare – susiaurėjusios poros, lygesnė ir putlesnė oda. Apskritai tai meilė, nors mentele nepakenktų.
Mėgstu užsakyti kosmetiką Ksisters svetainėje, didelis prekinių ženklų pasirinkimas, greitas pristatymas, o smagiausia, kad visada daug dovanų ir pavyzdžių, rekomenduoju, tikrai užsisakysiu dar ne kartą
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.