Neįtikėtina, tačiau jis vis dar tuščias!
Jei ką nors į jį pridėjote, prisijunkite, kad pamatytumėte savo prekes ir užbaigtumėte pirkimą.





Jūsų Šaunios Nuotraukos ir Vaizdo Įrašai










Atsiliepimai – 12
Mėgstamiausias :) Jaučiu, kad mano oda stangrėjo, o raukšlės mažiau matomos. Be kvapiklių ir nesukėlė jokių alerginių reakcijų – tikras stebuklas ;)) Sodrios konsistencijos, šiek tiek blizga oda, neužkemša porų, veiksminga ir sklandžiai pasiskirsto.
Šį kremą naudoju jau daugiau nei metus, bet tūbelė dar nesibaigė ir nuo to laiko jo netepiau ant veido. Turiu mišrią odą ir po pirmo naudojimo buvo aišku, kad jis neįsigeria net po kelių valandų ir dirgina/kemša poras. Nepaisant to, pabandžiau ir panaudojau kelis kartus, bet rezultatas buvo paraudusi oda ir spuogai. Priežastis, kodėl jis nevertinamas 1 žvaigždute, yra ta, kad ingredientai ir tekstūra taip pat nėra tokie blogi, tikriausiai dėl kažkokių priežasčių jis buvo siaubingas mano odai.
Šį produktą atradau visiškai atsitiktinai, maždaug prieš metus, kaip testuotoją. Man taip patiko poveikis po kremo užtepimo, kad jau sunaudojau tris buteliukus! Labai rekomenduoju, jei mėgstate „šlapią“ / sudrėkintą išvaizdą! Po naudojimo mano oda tampa lygi ir šiek tiek riebi – tai sunku pasiekti, nes mano oda sausa ir linkusi pleiskanoti. Didelis privalumas yra tas, kad nereikia daug tepti ant viso veido – užtenka tik lašo! ♥
Man tai patinka💛 puikus kremas mano sausai, raudonai odai. Ramina ir maitina. REKOMENDUOJU 💛
Fantastiškas bekvapis kremas puikiai tinka brandžiai, jautriai ir sausai odai. Puikios sudėties. rekomenduoju
Gavau kaip pavyzdį ir laukiu, kol atsiras. Man jis puikiai atgaivino išsausėjusią odą.
+ intensyviai maitina + Neerzina + Po jos oda yra vieninga ir švelni – sunkiau įsisavinamas
kremas gerai drėkina, bet kiek tirštas, pasitepus veidą jaučiasi, kad palieka lengvą sluoksnį, gerai jei neišeisi iš namų
Kremą gavau kaip pavyzdį pirkimui. Iš karto po pirmo naudojimo pajutau odos drėkinimą. Kremas nėra riebus, todėl tinka ir riebiai odai (žinoma ir mišriai bei sausai). Jis neturi stipraus kvapo, o tai yra privalumas jautriai odai. Tai buvo tik mėginukas, todėl po ilgalaikio naudojimo rezultatų negaliu vertinti, bet tikrai rekomenduoju.
Kremą gavau kaip mėginuką pirkimui ir turiu pasakyti, kad tai buvo maloni staigmena... Malonaus saldaus kvapo ir kiek tirštesnės konsistencijos, kuri greitai susigeria į odą ir oda gražiai pašviesėja.. Rekomenduoju 😊
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.