Puikus kremas! Naudoju dar neilgai, bet labai patinka, kaip švyti veidas po jo ir kokia švelni veido oda būna. Tikrai rekomenduoju :) ir šiaip, esu labai patenkinta šita parduotuve, netyčia atrasta. Labai Skaityti daugiau
Mėgstamiausias SPFLabai rekomenduoju šį kremą, naudoju jau kelis metus nuo tada kai atradau. Iš visų spf kuriuos esu išbandžiusi, šis veidui pats geriausias. Idealiai pasiskirsto, turi malonų švelnų kvapą
Geriausias tonikas kada nors!Tai pats universaliausias produktas, kurį turėtų turėti kiekvienas. Konsistencija tarp pieniško ir vandeningo toniko, kvapas neutralus. Jis puikiai atkuria apsauginį barjerą, maitina. TepantSkaityti daugiau