Puikūs pleistraiMan labai patinka šios kompanijos pleistrai, kažkodėl nuo jų matau geriausius rezultatus. Man 34 metai, mano oda nebėra tokia pati, kokia buvo dvidešimtaisiais, bet korėjietiškos kosmetikos Skaityti daugiau
Puikus pasirinkimas vakaro ritualui 🥰Man labai patiko šis kremas 🥰 naudoju jį vakarais, kartu derinu su tos pačios serijos serumu. Efektas tikrai pastebimas: oda sudrėkinta ir raukšlelės pastebimai sumažėjo 😊 labai gera ir grSkaityti daugiau
Puikūs pleistraiMan labai patinka šios kompanijos pleistrai, kažkodėl nuo jų matau geriausius rezultatus. Man 34 metai, mano oda nebėra tokia pati, kokia buvo dvidešimtaisiais, bet korėjietiškos kosmetikos Skaityti daugiau