Чудові патчіЯ дуже люблю патчи цієї фірми, чомусь саме від них бачу найкращий результат. Мені 34 роки, шкіра вже не така як була у 20 років, але завдяки корейській косметиці я можу пітримувати гарний реЧитати далі
ДобреМені дуже сподобався! Ідеально підходить для старшої шкіри, сподобався запах, дуже приємна текстура, справді відрізняється від інших кремів. Моє обличчя зволожене. Я б сказала, що він підходЧитати далі