Відмінна сироваткаМені дуже подобається ця сироватка, я купую її вже давно. У мене червона шкіра, з розацеа, і ця сироватка чудово її заспокоює та зволожує. Сироватка швидко вбирається і не має запаху :) РекоЧитати далі
добреКрем досить хороший, але не ідеальний. Не підходить як основа під макіяж, оскільки злипається з пудрою. Начебто досить жирний, але через кілька годин шкіра вже суха. Але ціна хороша.