Дуже класнаНаносила на ніч, на ранок менше жирного блиску та 0 висипань. Шкіра рівніша і світліша з першого застосування.
Використовувала у комплекті з Axis-Y
Лосьйон для тілаМені дуже подобається. Легкий, швидко вбирається, не залишає липкого блиску, без запаху. Думаю, я обов'язково куплю його ще раз, коли закінчу цей. Зволожує, дуже рекомендую! 😍
⭐⭐⭐⭐⭐⭐Я користуюся ним недовго, але мені вже подобається. У мене жирна та дуже чутлива шкіра, розацеа. Використовую його через день у своєму вечірньому догляді:
1. Очищуючий засіб
2. Тонік Bifida
Читати далі
Чудово підходить для жирної шкіриУ мене жирна зневоднена шкіра, тому я шукала легкий та зволожуючий крем. Цей крем має гелеву консистенцію, швидко вбирається, не обтяжує шкіру, залишає її блискучою, залишається досить липкоЧитати далі
Дуже класнаНаносила на ніч, на ранок менше жирного блиску та 0 висипань. Шкіра рівніша і світліша з першого застосування.
Використовувала у комплекті з Axis-Y
Лосьйон для тілаМені дуже подобається. Легкий, швидко вбирається, не залишає липкого блиску, без запаху. Думаю, я обов'язково куплю його ще раз, коли закінчу цей. Зволожує, дуже рекомендую! 😍
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу