РозчарованийЯ довіряла коментарям, і крем непоганий, але як для блідої дівчини, він мені здається занадто темним. На мені виглядає трохи помаранчевим. Рекомендую людям з більш нормальним/засмаглим кольоЧитати далі
РозчарованийЯ довіряла коментарям, і крем непоганий, але як для блідої дівчини, він мені здається занадто темним. На мені виглядає трохи помаранчевим. Рекомендую людям з більш нормальним/засмаглим кольоЧитати далі