Хороша сироваткаБільш рідка консистенція, швидко вбирається, не залишає плівки. Шкіра зволожена, після нанесення від мікроголок відчувається дуже легке поколювання. Має слабкий аромат, тому майте це на увазЧитати далі
Обов'язково мати 😊Зволожена та сяюча шкіра 🥰 Я використовую тонік, сироватку та крем з однієї лінійки. Усі продукти доповнюють один одного, і вам залишається лише насолоджуватися гарною шкірою 🥰
Безпориста ґрунтовкаЯкість продукту справді чудова, і це справжній корейський продукт. Він робить шкіру гладкою та готовою до нанесення макіяжу без жодних пор. Дякую також за гіфки!
Хороша сироваткаБільш рідка консистенція, швидко вбирається, не залишає плівки. Шкіра зволожена, після нанесення від мікроголок відчувається дуже легке поколювання. Має слабкий аромат, тому майте це на увазЧитати далі