Neįtikėtina, tačiau jis vis dar tuščias!
Jei ką nors į jį pridėjote, prisijunkite, kad pamatytumėte savo prekes ir užbaigtumėte pirkimą.




Atsiliepimai – 1
Turėjau didelius lūkesčius dėl lūpų maitinimo, bet, deja, nusivyliau. Galbūt jis ant lūpų išsilaikys ilgiau, bet taip yra todėl, kad jis kaip klijai. Jis turi labai (!!) nemalonų aštrų skonį :((.. Ne tai, kad labai norėčiau jo atsikratyti, bet kadangi jis yra ant lūpų, kartais nutinka, kad šiek tiek jo patenka į vidų.. Ble, to nenorite! Jei jis bent jau gerai drėkina ir maitina, būtų priežastis jį ir toliau naudoti.. Bet kaip šitaip?? Ne. Deja, tai nenaudingas pirkinys.
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.