Neįtikėtina, tačiau jis vis dar tuščias!
Jei ką nors į jį pridėjote, prisijunkite, kad pamatytumėte savo prekes ir užbaigtumėte pirkimą.

Atsiliepimai – 3
Man šis dažiklis yra prieštaringas produktas. Jis yra labai tirštas ir kreminis. Galbūt jis gerai drėkina odą, tačiau, palyginti su kitais panašios konsistencijos tonikais, jis dar nėra vienas geriausių. Jis taip pat peršti, kai naudojamas, jei yra sudirginimas, žaizdos ar pažeistas odos barjeras, net jei tik trumpai. Užtepus oda jaučiasi pamaitinta, o ne drėkinama, o konsistencija per tiršta, todėl susidaro jausmas, kad užsikemša poros. Todėl pirkimo nekartosiu.
Šio tonerio pavyzdį gavau dovanų per pirmąjį pirkinį „K-sisters“ svetainėje. Ir nors aš dar nelabai susipažinau su korėjietiškais toneriais, turiu pasakyti, kad šis produktas man atrodo kokybiškas ir daro tai, ką ir turi. Tai visiškai nekenkia mano jautriai odai. Tepu veidą maždaug 3 sluoksniais. Panaudojus jaučiu, kad mano oda pakankamai hidratuota ir paruošta tolesniems mano odos priežiūros žingsniams. Tikrai rekomenduoju.
Paprasta ir malonu tepti veidą.
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.