Neįtikėtina, tačiau jis vis dar tuščias!
Jei ką nors į jį pridėjote, prisijunkite, kad pamatytumėte savo prekes ir užbaigtumėte pirkimą.




Jūsų Šaunios Nuotraukos ir Vaizdo Įrašai










Atsiliepimai – 19
gera dantu pasta. svelnus, neagresyvus skonis, todel gali naudoti ir vaikai. reikes isbandyti ir kitus skonius🌸🥰
Viena vertus, pastos dozavimas yra paprastas ir greitas, kita vertus, tai mažiau praktiška, kai pakuotė baigėsi, sunku pasiekti likusią pastą. Bet produktas man vis tiek patiko, pasta maloni ir gaivinanti.
Naudoju ją jau beveik metus ir man tai tikrai geriausia dantų pasta. Ji maksimaliai pašalina visus nešvarumus, ilgam palieka dantis idealiai švarius ir be apnašų. Kvapas ir skonis labai malonūs, todėl mano trejų metų dukra mėgsta naudoti šią pastą. Pakuotė su pompute yra labai praktiška, ir po beveik metų reguliaraus naudojimo pastos lieka dar 1/3, o tai labai praktiška ir patogesnė nei bet kuri įprasta DM pasta.
Tai turbūt pirmoji korėjietiška dantų pasta, kurią kada nors naudojau. Ji yra švelnios gelio tekstūros ir kruopščiai valo dantis. Man patinka, kad ji nėra pernelyg gaiviai mėtų skonio, o maloniai švelni (nors nejaučiu jokių gėlių natų). Pakuotė, viena vertus, yra praktiška, kita vertus, nes ji nepučia dantų pastos iki galo; ją reikia atsukti ir išpurtyti turinį.
Geriausia dantų pasta, kokią tik esu naudojusi! Labai patogus dozavimo siurblys, dantys ilgai išlieka švarūs, taip pat ir gaivus burnos kvapas. Pavalgius nejaučiama, kad ant dantų formuojasi apnašos. Naudojusi ją daugiau nei mėnesį, jaučiu, kad mano dantys tapo daug sveikesni. Esu labai patenkinta pasirinkimu!
Makaronai mane labai nustebino (tai buvo dovana), jie labai skanūs
Dėl šios pompelės ir gėlių kiekvieną kartą nekantraudamai valydavausi dantis. Nuostabi dantų pasta.
Šią dantų pastą gavau dovanų su dideliu užsakymu ir ji pasirodė esanti puiki! Ją naudoja visa mano šeima, todėl nusprendžiau nusipirkti, kai tik pritrūkau.
Praėjusiais metais šią dantų pastą gavau dovanų iš parduotuvės. Tiesiog norėjau išbandyti korėjietišką prekės ženklą. Man ji labai patinka, o ypač tai, kad turi dozatorių... mano nuomone, ji labai patogi. Malonaus skonio ir aromato, lengva naudoti. Mano nuomone, trūkumų nėra. Esu labai dėkinga parduotuvei už šią dovaną, ir toliau užsisakysiu.
Patogus dozatorius yra didžiulis privalumas. Jis turi malonų skonį ir ilgai išliekantį burnos gaivumą. Gerai valo dantis nedirginant dantenų, o druskos komponentas padeda kovoti su apnašomis. Idealiai tinka kasdieniam naudojimui.
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.