Neįtikėtina, tačiau jis vis dar tuščias!
Jei ką nors į jį pridėjote, prisijunkite, kad pamatytumėte savo prekes ir užbaigtumėte pirkimą.





Atsiliepimai – 2
Taip pat gavau toniką, serumą ir kremą kaip pavyzdžius įsigyti. Man patinka produktai, kuriuos jaučiu ant veido. Tonikas mane visiškai nuramino ir sudrėkino, kartu sudėjus, mano oda tapo tikrai švytinti ir putli, puikiai tinka sausai odai.
Toniką gavau kaip mėginuką ir jau kelis kartus jį išbandžiau mažesniu sluoksniu. Man tonikas malonios gelinės tekstūros, todėl nenubėga veidu, bet, deja, odą jis labai sulipdino. Vienintelis pliusas, kurį matau, yra tai, kad jis nuramina paraudimą po to, kai pati nusibrozdinau veidą..:))) Bet aš jį palieku ant odos daugiausiai valandą - vakare prieš prausiant veidą, tada jį reikia nuplauti, nes neįsigers. Jis kaip klijai ir aš visa riebi ir lipni oda. Tačiau reikia pasakyti, kad mano oda tikrai RIEBIA. Sausesnės odos žmogus galbūt įvertins šį produktą, bet ant mano riebios odos jis tikras vargas!! Kitas produktas išspręs paraudimą ir nepadarys mano odos lipnios.
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.