Neįtikėtina, tačiau jis vis dar tuščias!
Jei ką nors į jį pridėjote, prisijunkite, kad pamatytumėte savo prekes ir užbaigtumėte pirkimą.


Jūsų Šaunios Nuotraukos ir Vaizdo Įrašai










Atsiliepimai – 11
Tai geriausias veido kremas! Man nepatinka tas lipnumo jausmas po kremo užtepimo, o mano oda šiuo metu gana sausa, bet šis kremas man puikiai tinka. Jis gerai drėkina, nepalieka lipnių likučių ir suteikia odai švytėjimo iš vidaus! Labai rekomenduoju!
Mano mėgstamiausias kremas gerai drėkina veido odą, neblizgina, veidas lygus ir švelnus, nesiritina, kol kas geriausias keramidų kremas, kokį esu naudojusi ir jau sunaudojau daugiau nei 5 pakuotes, tinka ir dienai, ir nakčiai, tepu storu sluoksniu, didelė pakuotė ir kaina fantastiška, rekomenduoju per išpardavimą.
Mano mamai labai patiko šis vasarinis kremas 🤍 Jis yra lengvos ir švelnios tekstūros, todėl lengvai pasiskirsto ant odos ir yra naudojamas labai ekonomiškai. Jis greitai įsigeria, nepalieka lipnaus ar riebaus blizgesio – oda po naudojimo jaučiasi kuo maloniau. Vėsus dozatorius.
Kremas man labai patiko, mano oda po jo naudojimo – kaip kūdikio. Ir ačiū už greitą pristatymą. Rekomenduoju 🫶🏻💚
Puikus bazinis kremas, kurį galima lengvai derinti su kitais produktais pagal individualius poreikius. Turiu mišrią, sausą (ypač žiemą), šiek tiek jautrią odą ir šio kremo dėka radau savo „patikimiausią“ kremą (bent jau) žiemos laikotarpiui (o kaip vasarai, tai netrukus paaiškės). Vienos pakuotės man užteko maždaug 3 mėnesiams, naudojant kasdien (ryte ir vakare), o kitą jau nusipirkau. Kremo dizainas neseniai pasikeitė, bet turinys toks pat geras kaip ir anksčiau.
Tikėjausi daugiau maitinimo ir sodrumo, bet rezultatas buvo gana bazinis. Man daug labiau patiko „Purito“ kremas su pantenoliu ir skvalanu.
Sudėtis yra puikus šiuolaikinio apsauginio kremo pavyzdys. Jis orientuotas į gilų drėkinimą, odos apsauginio sluoksnio regeneraciją ir raminimą. Jame nėra jokių dirginančių kvapiųjų medžiagų ar agresyvių veikliųjų medžiagų, todėl jis idealiai tinka jautriai, sausai ar pažeistai odai. Puiku, rekomenduoju.
Puikus kremas, švarūs ingredientai, ekonomiškas kiekis, bet palieka keistą plėvelę ant odos, naudosiu jį tik kaip naktinį kremą.
Kremas puikiai drėkina ir atkuria odos apsauginį barjerą. Tepkite ant veido valandą prieš miegą, nes jis linkęs prilipti prie pagalvės prieš pat miegą.
Kremą naudoju jau seniai, kremas geras, gerai drėkina odą
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.