Neįtikėtina, tačiau jis vis dar tuščias!
Jei ką nors į jį pridėjote, prisijunkite, kad pamatytumėte savo prekes ir užbaigtumėte pirkimą.

Jūsų Šaunios Nuotraukos ir Vaizdo Įrašai


Atsiliepimai – 3
Taigi, tai didelis nusivylimas, man kremas nepatinka, nors sudėtis minimalistinė, be silikonų ir nejaučiu jokių kvepalų, bet manau, kad traneksamo rūgšties ir niacinamido derinys yra per agresyvus, užtepus kremas šiek tiek degina veidą ir tada sunkiau įsigeria, nors ir nebalina, stipriai tinka jautriai odai, apskritai mane jis dirgina ir mano oda neatrodo gražiai.
Labai malonus kremas su SPF, gražiai tepasi, gerai įsigeria, netrupa po makiažu. Rekomenduoju.
Kremas turi malonų, subtilų kvapą. Labiausiai man patinka tai, kad jis labai lengvas ant odos ir gerai įsigeria.
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.