Neįtikėtina, tačiau jis vis dar tuščias!
Jei ką nors į jį pridėjote, prisijunkite, kad pamatytumėte savo prekes ir užbaigtumėte pirkimą.




Jūsų Šaunios Nuotraukos ir Vaizdo Įrašai










Atsiliepimai – 25
Šis veido aliejus yra nuostabus! Jis labai gerai pašalina makiažą ir kasdienius nešvarumus ir nepalieka riebaus pojūčio! Geras pasirinkimas jį įsigyti! Verta!
Man labai patinka šis valomasis aliejus! Jis labai lengvai pašalina visą makiažą ir apsaugos nuo saulės priemones. Mano oda lieka neįtikėtinai švelni, švari ir sudrėkinta, be riebumo pojūčio. Jaučiu didžiulį skirtumą savo veido tekstūroje. Labai ačiū, Ksisters!
Iš pradžių gavau tik mažą mėginuką, bet vos išbandžiusi užsisakiau didelį! Jis tikrai gerai valo, tai buvo geras pasirinkimas!
Puikus valomasis aliejus. Jis labai efektyviai pašalina makiažą. Kartu su to paties prekės ženklo valomuoju geliu susidaro puikus derinys.
Labai ekonomiškas naudoti, indelio užtenka metams ar ilgiau reguliariai naudojant. Pirkau jau du kartus ir naudoju makiažui ir apsaugai nuo saulės nuvalyti. Nejaučiamas tempimo ar sausumo jausmas veide. 🫶🏼
Mano oda mišri, ir šis aliejus mane tiesiog sužavėjo 😍 Jis labai gerai pašalina makiažą – lengvai ištirpdo net vandeniui atsparų tušą ir apsauginį kremą nuo saulės, negraužia akių ir nepalieka riebių likučių. Po naudojimo mano oda jaučiasi švelni, lygi ir tikrai švari, bet be tempimo jausmo. Taip pat pastebėjau, kad T zonoje atsiranda mažiau inkštirų, o riebalų išsiskyrimas, atrodo, yra labiau kontroliuojamas. Tuo pačiu metu sausos mano veido vietos nėra per daug sausos, o maloniai sudrėkintos. Konsistencija lengva, lengvai emulguojasi ir greitai nusiplauna. Oda atrodo gaivi ir sveika ✨ Jis puikiai tinka mišriai odai – valo nepažeisdamas odos pusiausvyros. Tikrai pirksiu dar kartą 💛
Aliejus yra skystesnės nei tikėtasi formulės, tačiau puikiai pašalina makiažą, apsaugos nuo saulės priemones ir bet kokius makiažo likučius. Esu nepaprastai sužavėta „Xisters“ paslaugomis! Visas procesas nuo registracijos iki produkto gavimo yra išskirtinio lygio! Esu tikrai sužavėta!
Skaičiau daug teigiamų atsiliepimų, bet buvau visiškai nusivylusi. Kalbant apie kvapą, jis man labai nepatinka... jis nelabai išryškina akių, o konsistencija irgi nepatinka... jei taip nebūtų buvę, būčiau išleidusi daug pinigų... Sunaudosiu kuo greičiau ir daugiau nepirksiu...
Jis lengvos konsistencijos, kuri, susilietusi su vandeniu, akimirksniu virsta švelniomis putomis. Jis nepalieka riebalų ir labai lengvai nuplaunamas. Negraužia akių. Be to, jis supakuotas gražiame, stilingame buteliuke :)
Kaip ir minėjau pavadinime, tai geriausias valomasis aliejus, kokį iki šiol esu išbandžiusi (iki šiol išbandžiau apie 4–5). Esu juo sužavėta. Jis efektyviai pašalina makiažą (net vandeniui atsparų tušą). Jis nedirgina mano odos, netgi ją ramina. Jis vertas kiekvieno cento. Labai rekomenduoju.
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.