Neįtikėtina, tačiau jis vis dar tuščias!
Jei ką nors į jį pridėjote, prisijunkite, kad pamatytumėte savo prekes ir užbaigtumėte pirkimą.







Jūsų Šaunios Nuotraukos ir Vaizdo Įrašai










Atsiliepimai – 11
Puikus serumas, buvau įpratusi prie kitų prekių ženklų. Tačiau šiuo metu esu labiau patenkinta šiuo „Mizon“. Jis tirštesnis ir gerai įsigeria į odą. Taip pat giriu tai, kad buteliuko kaklelyje yra sandariklis. Būtinai pirksiu dar kartą, kai baigsis.
Šis „Mizon“ hialurono rūgšties serumas yra labai lengvos, šiek tiek skystos konsistencijos, akimirksniu įsigeria ir ramina mano odą. Jis akimirksniu sudrėkina ir suteikia odai putlumo bei spindesio. Jis puikiai tinka kaip kremo ar makiažo pagrindas – nelipnus ir netrukdo. Tai puikus jūsų odos priežiūros rutinos papildymas, ypač kai reikia greito drėkinimo.
Man šį produktą rekomendavo ir jis veikia gana gerai – duodu jam 4/5. Jis puikios konsistencijos, gerai įsigeria, nėra lipnus ir ne per daug vandeningas. Tai solidus priežiūros žingsnis, nors rinkoje galima rasti ir pigesnių serumų su panašiu poveikiu. Jei tikitės įspūdingo poveikio, tuomet „vau“ bus labiau 80 %, o ne visas 100.
Serumas malonus, nelipnus, greitai susigeria. Tačiau drėkinančio poveikio man neužtenka. Atsižvelgiant į kainą, tikėjausi šiek tiek daugiau.
Absoliučiai puikus serumas, puikiai drėkinantis, turbūt geriausias, kokį esu bandęs iki šiol. Be kvepalų, nelipnus, puikiai pritaikomas.
Pirmą kartą išbandžiau šį produktą. Emulsija malonaus neutralaus kvapo, geros tekstūros. Tačiau drėkinimo mano odai nepakanka. Šiame kainų diapazone yra geresnių produktų.
Netikėjau, kad rasiu serumą su HA, nuo kurio odos neparaudonu. Esu visiškai patenkinta. Puikiai drėkina, nepalieka riebaus filtro. Naudoju jau beveik puse metu. Rekomenduoju.
Nuostabus serumas... ir aš išbandžiau daug jų! Tai visiškai prilygsta brangiems prekių ženklams. Po jos oda „išpučia“.
Pirmoji HA versija, kuri man puikiai tiko dėl savo sudėties (šiek tiek tirštesnė, ne tokia laidi, kaip buvau įpratusi prie kitų prekių ženklų). Jis gerai įsisavinamas keliais deriniais (+dulksna/tonikas/oda...), tuo tarpu automatiškai atsiranda jausmas, kad esi „nuplautas vandeniu“. Naudoju jau senokai ir kol kas pats mėgstamiausias, kiti daiktai ant jo nesipurvina, tikrai pirksiu dar daug kartų :))
Šis hialuronas yra labai malonus, jis yra šiek tiek storesnis, tai nėra vairuotojas, kaip anksčiau. Tai gerai tinka ir aš jaučiuosi gerai. Tikrai užsisakysiu dar ne kartą
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.