Neįtikėtina, tačiau jis vis dar tuščias!
Jei ką nors į jį pridėjote, prisijunkite, kad pamatytumėte savo prekes ir užbaigtumėte pirkimą.

Jūsų Šaunios Nuotraukos ir Vaizdo Įrašai




Atsiliepimai – 4
Nesu gelio pavidalo kremų (dieninio, naktinio) mėgėja, bet tai tik mano asmeninė nuomonė. Tepu nedidelį kiekį, jaučiasi lipnus, bet jei tepsite ne daug, lipnumas greitai išnyks. Tai nėra blogai, bet nepirksiu vien todėl, kad man nepatinka tas lipnus gelio pojūtis ant veido. Ypač naktį. Jei neprieštaraujate, išbandykite kaukę, ji tinka.
Po vakarinio valymo ant odos užtepiau didelį kiekį ir palikau visą naktį. pajutau. Mano veidas šaunus! Ryte mano oda buvo švytinti ir puikios tekstūros. Man patinka produktas ir naktinės kaukės apskritai
Nesu visiškai tikras, ar užsisakysiu dar kartą. Nors ir gerai drėkina odą, išlieka lipnus sluoksnis, kuris ilgai laikosi...
Visai nieko kaukės, po nakties švelnus veidas, normaliai į sausumą odą, bet kažkokio vau efekto nepastebėjau
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.