Neįtikėtina, tačiau jis vis dar tuščias!
Jei ką nors į jį pridėjote, prisijunkite, kad pamatytumėte savo prekes ir užbaigtumėte pirkimą.

Atsiliepimai – 3
Labai malonus rankų kremas 💛 Lengvos tekstūros, greitai įsigeria ir nepalieka lipnumo pojūčio, oda po naudojimo išlieka švelni ir prižiūrėta. Kvepia prabangiai ir gana ilgai išsilaiko ant odos. Puikiai drėkina ir padeda sausai odai, ypač šaltu oru. Patogi forma – lengva nešiotis su savimi. Tikrai pirksiu dar.
Labai geras rankų kremas. Greitai įsigeria, palieka rankas švelnias ir sudrėkintas, idealiai tinka kasdieniam naudojimui. Aš rekomenduoju
Puikus kvapas, labai geras drėkinimas. Tikrai dar gausiu
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.