Neįtikėtina, tačiau jis vis dar tuščias!
Jei ką nors į jį pridėjote, prisijunkite, kad pamatytumėte savo prekes ir užbaigtumėte pirkimą.

Jūsų Šaunios Nuotraukos ir Vaizdo Įrašai










Atsiliepimai – 8
Man tai labai drėkina, oda išsilygina ir visai negraužia akių.
Tonikas labai malonus odai, jis nėra per daug kvepinamas, puikiai paruošia odą kitų produktų tepimui. Jis suvienodina odą, o kartu su serumu ir kremu tai puikus derinys! Rekomenduoju išbandyti!
Kainos ir kokybės santykis geras. Vis dar bandau, bet jei ant veido yra šviežių randų, gali šiek tiek perštėti.
Labai malonus tonikas, net jei užtepu daugiau, jis labai greitai įsigeria. Nepalieka jokios plėvelės ant odos ir puikiai paruošia ją kitiems produktams.
Man jis per vandeningas, sunkiai tepasi ir galiausiai sunaudoju daugiau nei norėčiau. Bet šiaip jis geras ir atlieka savo paskirtį, bet tikriausiai daugiau jo nepirksiu. Bet verta pabandyti.
Gerai įsigeria ir drėkina. Man tai tinka.
Šis tonikas yra vandeningas. Jis labai greitai įsigeria ir nepalieka lipnių likučių. Man jis netiko, todėl daugiau jo nepirksiu.
Tonikas gerai įsigeria, nepalieka lipnumo pojūčio ir puikiai paruošia odą tolesnei priežiūrai. Reguliariai naudojant, oda atrodo stangresnė, spindinti ir mažiau pavargusi.
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.