Neįtikėtina, tačiau jis vis dar tuščias!
Jei ką nors į jį pridėjote, prisijunkite, kad pamatytumėte savo prekes ir užbaigtumėte pirkimą.


Jūsų Šaunios Nuotraukos ir Vaizdo Įrašai










Atsiliepimai – 21
Serumas malonios gelio konsistencijos, po užtepimo šiek tiek peršti. Naudoju jį kas antrą dieną vakarinės rutinos metu. Oda stangresnė, atrodo sveikiau, dėl serumo geriau įsigeria kiti ingredientai. Kitą kartą būtinai išbandysiu 7500.
Šį produktą naudoju jau beveik metus, tai jau trečias mano indelis. Naudoju jį vakare kaip stipriklį, po to tepu kitą serumą, kad sustiprinčiau jo poveikį. Oda po adatėlių tikrai atsigauna, yra elastinga, gerai prižiūrima. Šiek tiek peršti, bet po minutės viskas praeina. Poveikis išlieka net ryte, adatėlės šiek tiek jaučiamos.
Esu patenkinta, naudoju du kartus per savaitę.
Apie šią procedūrą išgirdau iš kosmetologės. Labai smalsavau apie produktą. Tuo pačiu metu šiek tiek bijojau skausmo. Tačiau turiu pasakyti, kad skausmo nebuvo – verčiau pavadinčiau tai trumpalaikiu diskomfortu, bet poveikis milžiniškas! Poros susiaurėjo, oda stangri, sveika, elastinga! Man patinka rytas po vakarinio naudojimo. Sudie, raukšlės! 😉
Išbandymui paėmiau silpnesnįjį, nerimavau, ar atlaikysiu „odos perštėjimą“, bet tai visiškai įmanoma. Serumas be kvapiklių, minkštos gelio konsistencijos, o po jo oda jaučiasi maloniai stangresnė ir pamaitinta. Naudoju jį vakare, o jam pasibaigus, rinksiuosi ir „stipresnįjį“.
Šį produktą naudoju jau 2 mėnesius. Man buvo labai smalsu. Tai mano pirmoji patirtis su mikroadatomis. Mano oda jautri, linkusi į egzemą, ir turiu pasakyti, kad serumas man neparodė jokių neigiamų reakcijų. Tepant ant odos galite jausti mikroadatų pojūtį, bet tai visiškai pakenčiama. Serumą naudoju tik vakare. Ryte mano oda visada švelni liečiant. Daugiau jokių matomų odos pokyčių nepastebiu. Man 30+. Tikrai rekomenduočiau išbandyti.
Puikus regeneruojantis serumas, oda tampa lygesnė per trumpą laiką!
Įsigijau dėl gerų atsiliepimų ir tai mano mėgstamiausias produktas! Nerimavau, kad perštės, bet su silpnesne versija to net nejaučiu. Naudoju jau daugiau nei 3 savaites ir inkštirų atsirado daug mažiau. Tikrai rekomenduoju!
Šį serumą naudoju jau apie du mėnesius. Iš pradžių kartą per savaitę, o dabar – du. Turiu mišrią odą. Kovoju su spuogais, kuriuos man pavyko gana gerai suvaldyti, bet šio serumo dėka pagaliau pasiekiau tobulą švarios odos efektą be spuogų ir užsikimšusių porų. Jis suteikia mano odai gražų švytėjimą ir leidžia vėlesnių odos priežiūros priemonių ingredientams įsiskverbti giliau ir geriau veikti. Jis visiškai negelia, arba aš jį gerai toleruoju. Apskritai labai rekomenduoju!
Man labai patinka šis serumas. Anksčiau naudojau „VT cometics“ mikroadatinį serumą, jis taip pat puikus, bet norėjau išbandyti ir šį prekės ženklą. Po jo oda gražiai išlyginta, bet po serumo reikia gerai drėkinti.
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.