Neįtikėtina, tačiau jis vis dar tuščias!
Jei ką nors į jį pridėjote, prisijunkite, kad pamatytumėte savo prekes ir užbaigtumėte pirkimą.


Jūsų Šaunios Nuotraukos ir Vaizdo Įrašai



Atsiliepimai – 2
Oi, man labai patinka šis kremas! Turiu mišrią odą, linkusią į spuogus, bet naudoju daug veikliųjų medžiagų, be to, dėl amžiaus mano oda kaip tik pradeda prašyti daugiau maitinamųjų dalykų, ir štai ji, na, mažute. Jis turi įdomią tekstūrą, iškart po užtepimo jautėsi riebus, bet kai tepi kaip „pudrą“, to visai nejauti, tik plonas sluoksnis liečiant(?), todėl jaučiuosi lyg tepčiau tirštesnį kremą, ko ir ieškojau, be to, jis lengvas. Tikrai puikus daiktas. Užtenka nedidelio kiekio, tad užtenka gana ilgam. O sudėtis? Sveiki, pilnas gražių dalykų. Vasarai tikriausiai rinksiuosi ką nors dar lengvesnio, bet žiemai tikrai grįšiu prie šio.
Nuo tada, kai pradėjau išbandyti korėjietiškus produktus, niekas neprilygsta šiam kremui. Jis drėkina odą, nepalikdamas jos lipnaus ar riebaus.
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.