Neįtikėtina, tačiau jis vis dar tuščias!
Jei ką nors į jį pridėjote, prisijunkite, kad pamatytumėte savo prekes ir užbaigtumėte pirkimą.


Jūsų Šaunios Nuotraukos ir Vaizdo Įrašai





Atsiliepimai – 3
Nusipirkau išbandyti, kaukė malonios tekstūros, gerai tepasi ir beveik iš karto prilimpa prie odos. Neplyšta. Turiu jautrią odą ir po kaukės nebuvo jokio sudirginimo. Oda po naudojimo švelni ir sudrėkinta. Gerai dera su vėlesnėmis priežiūros priemonėmis, kartu su kremu nelieka riebumo pojūčio.
Jis gražiai pašviesino ir išlygino mano odą!
Naudojau jau kelis kartus. Padalijus kaukę į dvi dalis, ją labai lengva užtepti. Labai gerai drėkina ir turi malonų kvapą
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.