Neįtikėtina, tačiau jis vis dar tuščias!
Jei ką nors į jį pridėjote, prisijunkite, kad pamatytumėte savo prekes ir užbaigtumėte pirkimą.




Jūsų Šaunios Nuotraukos ir Vaizdo Įrašai







Atsiliepimai – 6
Šį kremą pirkau ieškodama lengvos konsistencijos priemonės vasarai, kuri leistų man pasiekti tolygesnį atspalvį nenaudojant storo makiažo pagrindo. Mano atveju jis ypač gerai veikė, kai buvo naudojamas ant priemonės su stipriu SPF. Dėl šio derinio mano oda tapo švytinti, sveikai atrodanti ir prižiūrėta, be kaukės efekto ar blizgesio visą dieną. Iš pradžių jis gali atrodyti labai drėkinantis, bet tepant palaipsniui, gerai įsigeria ir suteikia gražų „sveikos odos“ efektą. Naudoju jį kaip paskutinį žingsnį prieš tepant ploną kompaktinės pudros sluoksnį, ir rezultatas labai natūralus. Ieškančioms stiprios apsaugos su subtiliu, tolygiu švytėjimu, tai buvo malonus atradimas.
Šis man tikrai netiko! Per sunkus, tankus, oda kaip betonas, atrodo sausa, kad ir kiek drėkinamųjų ir maitinamųjų priemonių naudočiau. Negavo gražaus rezultato, oda nebuvo stangri ir visai ne stiklinė. Pirkau skubotai, neskaičiau sudėties! Tiesiog pasinaudojau nuolaida. Kitą kartą turėsiu atidžiau rinktis!! Mano pirmasis ir paskutinis kremas silikonų pagrindu.
Manau, kad tai apmaudu. Spalvoti kremai tiks tik labai baltiems vynams, kitaip – bergždžias rezultatas. Jie drėkina, bet bespalvis apsauginis kremas nuo saulės yra daug geresnis.
Maniau, kad radau geriausią apsauginį kremą nuo saulės, bet kadangi turiu šį ir jį naudoju, kitų net nebandžiau. Jis tirštas, bet labai lengvai tepasi, o kadangi yra šiek tiek tonuotas, jį galima naudoti net vieną. Bet aš jį tepu po makiažu, ir mano makiažas atrodo daug geriau ir ilgiau išsilaiko visą dieną, kai pradėjau naudoti šį. Nežinau, ar jis tinka visiems odos tipams, bet mano brandžiai, sausai odai jis puikiai tinka. :)
Kaip ir tikimės iš „Ma:nyo“, jie vėlgi pasižymi kokybe. Produktas visiškai bekvapis, tekstūra labai švelni ir iš karto atitiko mano odos atspalvį. Pridurčiau, kad mano oda labai šviesi su rausvais atspalviais, bet gali būti, kad šis produktas netiks gelsvai alyvuogių atspalvio žmonėms. Jis suteikia nuostabiai gerą švytėjimą, oda švytėjo ir buvo malonu jį naudoti. Iš esmės mano oda sausa ir jautri, nes tai (taip pat) apsauginis kremas nuo saulės, todėl prieš tepant reikia tinkamai sudrėkinti odą.
Paėmiau to paties prekės ženklo kremą su SPF ir fiziniais filtrais, jis man labai patiko ir nusprendžiau vasarai pasiimti šį. Pirma, jis turi labai nemalonų kvapą, tarsi jau būtų sugedęs, nors terminai normalūs. Antra, jis įstringa visose smulkiose raukšlelėse. Nors spalva graži, atrodo, kad ji blizga, o oda atrodo prižiūrėta, bet tik iš tolo).
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.