Neįtikėtina, tačiau jis vis dar tuščias!
Jei ką nors į jį pridėjote, prisijunkite, kad pamatytumėte savo prekes ir užbaigtumėte pirkimą.


Jūsų Šaunios Nuotraukos ir Vaizdo Įrašai










Atsiliepimai – 53
Šį „Manyo“ kremą naudoju jau keletą metų ir jis tapo vienu mėgstamiausių mano kasdienės odos priežiūros produktų. Jis turi labai malonią tekstūrą – gana maitinančią, tačiau lengvą. Jis nepalieka odos riebios ar lipnios tekstūros ir gerai drėkina visą dieną. Taip pat norėčiau atkreipti dėmesį, kad šis kremas puikiai tinka naudoti po makiažu!
Labai rekomenduoju, tai jau antras mano buteliukas, jo užtenka ilgam ir gerai drėkina.
Šis kremas tiesiog puikus! Man reikėjo nusipirkti ką nors lengvo ir greitai įsigeriančio rytui, ir jis tobulas! Rekomenduoju :)
Vėl siunčiu 🔥 labai geras kremas 👌
Puikiai tinka odos priežiūrai. Visada galiu juo pasikliauti, kai mano oda problemiška arba išbandau naujus produktus.
Mano jautriai 50+ metų odai jis puikiai veikia po tonikų, esencijų, losjonų kaip dar vienas sluoksnis, kuris drėkina, ramina, gydo, o po šio kremo, kuris po kurio laiko įsigeria, užtepu SPF ir viskas! Jei tepu naktį, tai kaip vienas iš kelių sluoksnių. Kitais atvejais jis taip pat puikiai tinka kaip paakių kremas, nes siauras dozatorius, be to, jis be kvapiklių, nesukelia dirginimo 😄
Viskas tobula, daug pavyzdžių, tu nuostabi
Puikus kremas, didelės talpos ir labai patogus naudoti dėl tūbelės formato.
Puikiai!
Šis kremas puikus, jis išsaugojo mano odos barjerą. Iš pradžių jis prastai įsigėrė ir ilgai veikė, bet odai gyjant, įsigėrė beveik iš karto. Mano oda nėra riebi, suteikia subtilų blizgesį. Tikrai pirksiu dar kartą.
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.